Wieści prosto z Tajemniczego Lasu

... czyli co piszczy w Tajemniczym Lesie ;-)


Irlandzkie Zaświaty w Tajemniczym Lesie

Zapraszamy na jedenaste „Zaświaty w Tajemniczym Lesie”. Jak co roku dzieci będą miały okazję poznać trochę kultury, mitologii i historii dawnych krain. W tym roku – Irlandia, tuż przed przybyciem do niej Św. Patryka!
Czytaj więcej

Czas Próby – terenowe imprezy historyczne dla dzieci i rodziców

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy na pierwszą odsłonę cyklu „Czas Próby” – terenowych imprez partyzanckich dla dzieci i rodziców.
Czytaj więcej

Legendy Wyspy Shikoku – Zimowisko w Tajemniczym Lesie 2017

Zapraszamy na Zimowisko w Tajemniczym Lesie! Po raz trzeci powrócimy na wyspę Shikoku czyli do naszych ukochanych klimatów feudalnej Japonii!
Czytaj więcej

Piastowskie Zaświaty w Tajemniczym Lesie

Zapraszamy na jubileuszowe, dziesiąte „Zaświaty w Tajemniczym Lesie”. Jak co roku dzieci będą miały okazję poznać trochę kultury, mitologii i historii dawnych krain. W tym roku, ponieważ jubileusz zobowiązuje, odwiedzimy średniowieczne Pomorze Gdańskie w czasach gdy chrześcijaństwo dopiero się umacniało, a stara wiara jeszcze nie do końca odeszła w niepamięć…
Czytaj więcej

Wikińskie Zaświaty w Tajemniczym Lesie – zdjęcia!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Wikińskich Zaświatów w Tajemniczym Lesie :-)
Czytaj więcej

Wikińskie Zaświaty w Tajemniczym Lesie

Zapraszamy na dziewiąte „Zaświaty w Tajemniczym Lesie”. Jak co roku dzieci będą miały okazję poznać trochę kultury, mitologii i historii innych krain. W tym roku odwiedzimy dziką Skandynawię w czasach ponurego wczesnego średniowiecza…
Czytaj więcej

Witamy!

Witajcie na nowej stronie Tajemniczego Lasu :-)
Czytaj więcej