Licho nie śpi!
… czyli 17 godzin sylwestrowej zabawy z Tajemniczym Lasem!!!


Mamo! Tato!
Wybacz, ale nie chce mi się po raz kolejny oglądać z Wami „Kevina samego w domu” w sylwestrowy wieczór ;-) A i Wy pewnie macie lepszy pomysł na spędzenie tej nocy, niż oglądanie tego świetnego filmu, który znacie na pamięć, no nie?
W związku z tym, balujcie całą noc, tańczcie do świtu, a rano… wyśpijcie się spokojnie! Bo ja w tym czasie będę w Tajemniczym Lesie!

Tak, to się dzieje naprawdę ;-) Zapraszamy na Czarodziejski Sylwester w Tajemniczym Lesie!

Przez całą dłuuuuuuuugą noc, w sumie 17 godzin, zaopiekujemy się Waszymi dziećmi i zorganizujemy im cudną zabawę – trochę na świeżym powietrzu, trochę w sali, potem przerwa na sen (mamy nadzieję) i od rana znów świeże powietrze.

Co nas czeka? Najpierw zrobimy podchody z latarkami po okolicy, w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Leży tam już od ho, ho, ho i jeszcze trochę, więc czas go odszukać i skonsumować (smakołyków pełen kufer).
Po powrocie przekąsimy coś ciepłego (pizza!), a potem – bal! Czyli tańce i wygłupy przy dobrej muzyce! A jak się już tańcami zmęczymy, to otworzymy drzwi Tawerny, czyli kości i karty na stół – któż tego nie lubi?!? A że w Tawernie pić byle czego nie można, to i jakieś eliksiry z dalekich krain uwarzymy ;-)

A że pewnie o północy jeszcze energia będzie nas rozpierać, pooglądamy sztuczne ognie z okien naszego pałacu. Bo okolica słynie z cudnych widoków tego wieczoru ;-)

Plan jest taki, żeby jednak się trochę przespać również, a do snu będziemy snuć piękne opowieści – tak, by nasze sny były iście sylwestrowe. A w noworoczny poranek (to ten, kiedy wszyscy śpią) ciepło odziani wyjdziemy na noworoczny spacer. Oczywiście po wspólnym śniadanku!

Także Mamo, Tato – bawcie się dobrze, a widzimy się dopiero 1 stycznia w południe! Tylko proszę – nie spóźnijcie się, bo spotkamy się już w nowym roku, więc zapewne będę bardzo stęskniona/stęskniony ;-)

——————–

W programie między innymi:

 • wieczorne podchody – poszukiwanie (słodkiego!) skarbu schowanego przez Licho
 • magiczna dyskoteka nie tylko dla czarodziejów i wróżek – tak, można przyjść przebranym również za np. strażaka ;-)
 • Tawerna, czyli czarodziejskie eliksiry – czyli samodzielne przyrządzanie karnawałowych koktajli oraz gry w kości i karty na wesoło
 • przegryzki, napoje i ciepły posiłek
 • wyprawa na oglądanie sztucznych ogni (w bezpieczne miejsce)
 • wspólne nocowisko z czytaniem książki na dobranoc
 • wspólne śniadanie i poranny spacer – żeby dobrze zacząć Nowy Rok!

… a wszystko to w kameralnej grupie (maks. 20 dzieci), pod okiem cioci Eli i wujka Bartka, czyli właścicieli Tajemniczego Lasu ;-)

Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona! *

——————–

Co zabrać ze sobą?

 • ubranie na spacer dostosowane do pogody i temperatury
 • latarka (z bateriami!)
 • karnawałowe przebranie
 • śpiwór + karimata
 • pidżama, ręcznik, szczoteczka i pasta do zębów
 • ew. ulubione gry planszowe

 

* impreza odbędzie się przy minimalnej liczbie dzieci = 10 :-)

Informacje i zapisy:


Start:
Sylwester, 31.12.2019, 19:00

Koniec: Nowy Rok, 1.01.2020, 12:00

Wiek: 7-10 lat

Miejsce: Chrześcijańska Szkoła Montessori, ul. Jagiellońska 5, Gdańsk Przymorze

Cena: 250 zł / dziecko

Kontakt i zapisy:
– Bartek Czapiewski: 507 086 105, poczta@tajemniczylas.pl

Zarezerwuj miejsce!