Polecamy – strona w budowie


dla dzieci …

Atacama. Organizator turystyki aktywnej – obozy dla dzieci i młodzieży, spływy, wyprawy rowerowe, jazda konna, biwaki, gry terenenowe, zielone szkoły… Doskonała atmosfera wyjazdów i kontakt z dzieciakami :-)

Akademia Talent. Zajęcia taneczne, działalność prospołeczna i przede wszystkim wyjątkowe kolonie w Mauszu.

Parparusza – Wędrowna Wytwórnia Zdarzeń. Niezwykła agencja/nie-agencja, która pomoże Wam stworzyć i zrealizować działania jedyne w swoim rodzaju i bardzo z tego świata. Wydarzenia małe i duże. Koncerty, warsztaty, widowiska, opowieści. Polska, Skandynawia, Bałkany, Afryka. Do słuchania, do patrzenia, do grania, tańczenia, tworzenia, wąchania i smakowania.

UniKids Trójmiasto. Naukowa zabawa w studiowanie. Dla dzieci, które chcą dowiedzieć się m.in.: Czemu wyginęły dinozaury? Jak wygląda wszechświat i czy można zakleić czarną dziurę? Skąd się wzięły i po co nam pieniądze? Czy to magia czy fizyka? oraz znaleźć odpowiedzi na wiele innych pytań, na które dorośli czasem nie mają czasu odpowiadać (lub nie znają na nie odpowiedzi…)

EduPark. Baaardzo ciekawe miejsce o baaardzo długiej nazwie: Centrum Edukacji dla dzieci i młodzieży w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, w skrócie „EduPark”. Miejsce stworzone po to, by pokazać najmłodszym i tym trochę starszym, że nauka nie jest nudna, a nawet może bawić! Niesamowita wystawa interaktywna, ciekawe warsztaty i spotkania. A Tajemniczy Las możecie tam spotkać na warsztatach ekologicznych.

Kalimba. Zabawki z naturalnych materiałów. Zaprojektowane z pasją, dla wszystkich dzieci i dla rodziców, którzy wiedzą jak ważna jest wspólna zabawa.

Edukacyjne GryDlaDzieci. Bezpieczna strona dla dzieci w wieku 3-9 lat, całkowicie wolna od reklam i pełna dobrej zabawy!

… i nie tylko

Chatka Gołębiewo. Tego miejsca nie trzeba reklamować. „Kwatera Główna” Tajemniczego Lasu. Świetne miejsce na organizację niezapomnianych imprez i pikników. W lesie, a jednak blisko miasta, wśród drzew i bogactwa zieleni – czego chcieć więcej? :-)

Nadleśnictwo Gdańsk na Facebook’u. Doskonale prowadzony profil. Informacje, nowości i dyskusje dotyczące tego, co (nie tylko dla nas) najcenniejsze w Trójmieście – czyli otaczających nas lasów.

Gdański Archipelag Kultury – Klub Winda. Zadaniem Klubu jest integracja wokół działań artystycznych (teatr, muzyka, plastyka) ludzi o różnym wieku, doświadczeniach i drogach życiowych. Dlatego proponowane przez nas imprezy, zajęcia i projekty adresowane są do szerokiego wachlarza odbiorców, również osób niepełnosprawnych.

Muzeum Powstania Warszawskiego. Hołd mieszkańców Warszawy, dla tych, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę w 1944 roku. Wyjątkowe miejsce, przystanek obowiązkowy dla odwiedzających Warszawę!

Aga Mróz. Pani Fotograf przez duże „F”. Wyjątkowe sesje zdjęciowe dla dużych i małych.

RobimyGry. Mistrzowie świata w tym co robią, a robią to co lubią – robią gry :-)

You’ll. Joanna Staniszewska. Superspecjalistka od marketingu, brandingu, PR i wszystkiego tego co potrzeba do tego, żeby Twoja firma prześcignęła konkurencję ;-)

Free 4×4. Land Rover – czyli najlepszy samochód ever! :-) Organizacja zlotów, rajdów i wyjazdów turystycznych dedykowanych głównie posiadaczom Land i Range Roverów.