Półkolonie Ręcznie Dłubane 2022


Spragnieni spełnień twórczych? Plastycznych, kulinarnych, filcowych, quillingowych… i nie tylko? Zapraszamy na półkolonie Ręcznie Dłubane!

Pierwszy dzień to Walentynki!!! Hura, hura, więc będziemy robić piękne kartki metodą qillingu. To takie paseczki papierowe, kolorowe, z nich robi się spiralki i tym tworzy się kształty i wzory. Cudo!!!

Innego dnia będzie ciasteczkowe szaleństwo, bo przecież dekorować pierniczki można cały rok. Więc dekoracjom nie będzie końca. I degustacjom również :-)

Będziemy mieli również cudownych Gości. Gościem pierwszym będzie Babcia Grażynka, która to nauczy nas tkać na krosnach. Znacie książkę „Tkaczka chmur”? Przeczytamy ją sobie, by poczuć klimat tkaczy uchem i wyobraźnią.

Nie może również zabraknąć filców, więc i filcowe szaleństwo przed nami! Będziemy tworzyć kolczyki, broszki, zakładki do książek i co kto tylko jeszcze zapragnie :-)

Piąty dzień to niespoździewanka! ;-)

Ach, no i drugi Gość, specjalny! Będzie nim KotoPies zwany Szirą (a przez przyjaciół – Pomponem). Waga lekka: 6 kg. Uwielbia każdego kto choć troszkę poświęci jej czasu i uwagi. Koi nerwy i stres w mgnieniu oka, nawet od samego patrzenia na nią.

A w międzyczasie będziemy spacerować. A może spadnie śnieg? Może wówczas skorzystamy z oryginalnego namiotu Tipi , w którym to rozpalimy ogień i zagotujemy ciepłą herbatkę, pobiesiadujemy i posnujemy opowieści.

W cenie:

  • animacje i opieka nad dziećmi w godzinach 8:00-17:00
  • wszelkie materiały plastyczno-gastronomiczne potrzebne do warsztatów
  • sprawdzony catering (obiad + owoce na deser)
  • codzienne wyjścia na spacer
  • ciekawie spędzony czas w dobrym towarzystwie z dala od komputerów :-)

Uwaga 1! Ilość miejsc ograniczona!

Uwaga 2! Impreza odbędzie się przy minimalnej liczbie dzieci = 15.

Informacje i zapisy:

Termin: 21-25.02.2022

Godziny: 8:00-17:00

Miejsce: Chrześcijańska Szkoła Montessori w Gdańsku (Przymorze)

Wiek uczestników: 7-12 lat

Cena: 800 zł

Kontakt:
Elżbieta Czapiewska: 502 758 808

Zarezerwuj miejsce!