Cennik


Przygody Urodzinowe

Cennik urodzinowy (kliknij, żeby rozwinąć)

Koszt urodzin jest uzależniony od ilości uczestników oraz od tego, czy cena ma obejmować również poczęstunek. Ilość dzieci według której ustalany jest koszt urodzin, to liczba gości potwierdzonych w przeddzień imprezy – chyba że przyjdzie ich więcej :-)

Ilość uczestników oznacza ilość dzieci na imprezie (razem z Solenizantem/Solenizantką lub Solenizantami). Poniższy cennik dotyczy imprezy z jednym Solenizantem/ką; większa liczba Solenizantów – patrz niżej w POZOSTAŁYCH INFORMACJACH.

Cena imprezy bez poczęstunku (2 godziny):

 • do 10 uczestników = 800 zł
 • każde następne dziecko = 50

Poczęstunek (dodatkowa godzina):

 • do 10 uczestników = 600 zł
 • 11-15 uczestników = 650 zł
 • 16-20 uczestników = 700 zł

Do ceny należy dodać koszt dojazdu (szczegóły – patrz niżej w POZOSTAŁYCH INFORMACJACH):

 • Lasy Sopockie, Lasy Oliwskie, Osowa, Matemblewo, Park Jaśkowej Doliny = dojazd gratis
 • pozostałe dzielnice Gdańska, Otomin, Chwaszczyno, część Gdyni = 150 zł
 • inne miejsca = wycena indywidualna w zależności od liczby km

Co jest w cenie

Cena imprezy bez poczęstunku obejmuje (kliknij, żeby rozwinąć)

 • zaproszenia będące wprowadzeniem do imprezy
 • dekoracje i rekwizyty
 • pamiątkę dla każdego uczestnika (związaną z fabułą Przygody Urodzinowej)
 • „extra” prezent dla Solenizantki/a (związany z fabułą Przygody Urodzinowej)
 • w okresie jesienno-zimowym gorącą herbatę z cytryną z termosu
 • minimum 30 zdjęć z imprezy, chociaż zwykle jest ich dużo więcej
 • 2 godziny świetnej zabawy i niezapomniane wrażenia :-)

Cena poczęstunku obejmuje (kliknij, żeby rozwinąć)

 • pizzę
 • soki i wodę mineralną do picia
 • słodycze: ptasie mleczko, batoniki, ciastka/wafelki, gumy rozpuszczalne (część podczas ostatniej godziny, część „po drodze”)

W skład poczęstunku nie wchodzi tort. Ale można go nam zostawić (przechowamy go w leśniczówce) lub dostarczyć przed końcem poczęstunku – rozdzielimy go wśród gości razem z dodatkowym „Sto lat!” :-)

W przypadku organizowania poczęstunku zostajemy z dziećmi godzinę dłużej w lesie (bądź w leśniczówce). W tym czasie dzieci są pod naszą opieką i rodzice nie muszą martwić się rozdzielaniem pizzy :-) Po uporaniu się z jedzeniem (z czym dzieci radzą sobie dość szybko) organizujemy dla nich dodatkowe zabawy.


Pozostałe informacje

Koszt dojazdu (kliknij, żeby rozwinąć)

Koszt dojazdu zależy od miejsca, w którym odbywa się impreza:

 • dzielnice Gdańska: Oliwa, Osowa, Matarnia, Brętowo, Piecki – Migowo, Wrzeszcz, Brzeźno, Przymorze (tylko dla Maluchów) oraz Sopot = dojazd gratis
 • pozostałe dzielnice Gdańska (na południe i wschód od linii Al. Armii Krajowej – ul. Marynarki Polskiej), Otomin, Chwaszczyno, Gdynia (na północ do dzielnic Grabówek / Chwarzno-Wiczlino) = 150 zł
 • inne miejsca (Sobieszewo, Rotmanka, Żukowo, Łężyce, Rumia, Wejherowo i dalej) = wycena indywidualna w zależności od odległości od Oliwy

Dodatkowa Solenizantka / Solenizant (kliknij, żeby rozwinąć)

Każda dodatkowa Solenizantka lub Solenizant = + 100 zł do ceny urodzin. Jeśli Solenizanci są rodzeństwem = + 50 zł do ceny urodzin.

Leśna Chatka (leśniczówka Gołębiewo)

Wynajem Chatki na 1 godzinę = 100 zł. Minimalny czas wynajmu = 3 godziny.

Podane ceny obowiązują przy grupie do 50 osób.

Uwaga! Leśna Chatka w Gołębiewie jest miejscem bardzo popularnym – trzeba ją rezerwować z dużym wyprzedzeniem, zwłaszcza w miesiącach ciepłych (kwiecień-wrzesień).

Link do strony internetowej Chatki (na niej również terminarz): http://www.chatkagolebiewo.pl/

Ogniska w Trójmieście (kliknij, żeby rozwinąć)

Co prawda nie pieczemy kiełbasek z dziećmi (poza Leśną Chatką w Gołębiewie), ale posiedzenie na koniec przy ognisku jest rzeczą fajną :) Poniżej podajemy kilka miejsc, w których z jednej strony można legalnie rozpalić ogień, a z drugiej znajdują się w dogodnym miejscu dla naszych imprez:

1. Parkingi leśne w Gołębiewie (Lasy Oliwskie). Znajdują się ok. 200 m przed Chatką Gołębiewo. Są dwa obok siebie, na każdym z nich są po 2 miejsca ogniskowe. Są bezpłatne, dookoła można zbierać dookoła drewno, ogniska nie trzeba zgłaszać u leśniczego. Są jednak przeznaczone wyłącznie do użytku prywatnego – oznacza to, że jako Tajemniczy Las nie używamy tych miejsc, ale możemy obok nich skończyć imprezę, a rodzice mogą zrobić na nich ognisko we własnym zakresie :)
Link do map Google: https://goo.gl/maps/2PcE9QQMuhLqojyP8

2. Miejsce na ognisko w Otominie. Znajduje się ok. 700 m od „plaży” nad jeziorem. Jest bezpłatne, dookoła można zbierać dookoła drewno, ogniska nie trzeba zgłaszać u leśniczego. Na nim możemy zorganizować końcowe ognisko, mogą to też zrobić rodzice we własnym zakresie :)
Link do map Google: https://goo.gl/maps/BSvxnsWQoKC9sqTb7

3. Miejsce do grillowania na Podleśnej Polanie w Gdańsku. Znajduje się niedaleko ul. Podleśnej w Gdańsku Wrzeszczu. Nie ma miejsca na ognisko, ale jest murowany grill. Miejsce jest jest bezpłatne, grilla nie trzeba zgłaszać. Jest przeznaczone do użytku prywatnego – oznacza to, że jako Tajemniczy Las nie używamy tych miejsc, ale możemy obok nich skończyć imprezę, a rodzice mogą zrobić na nich grilla we własnym zakresie :)
Link do map Google: https://goo.gl/maps/HR382s4feeigjx1o7

4. Miejsce na ognisko na Polance Redłowskiej w Gdyni. Znajduje się tuż obok parkingu na Polance Redłowskiej. Jest bezpłatne, ale chęć rozpalenia ogniska trzeba zgłosić telefonicznie dzwoniąc do Straży Pożarnej i Straży Miejskiej. Miejsce jest przeznaczone do użytku prywatnego – oznacza to, że jako Tajemniczy Las nie używamy tych miejsc, ale możemy obok nich skończyć imprezę, a rodzice mogą zrobić na nich ognisko we własnym zakresie :)
Link do map Google: https://goo.gl/maps/swA7883vwDpNJcyAA

5. Miejsce na ognisko na Leśnej Polanie w Gdyni Dąbrowej. Znajduje się niedaleko ul. Rdestwoej. Jest bezpłatne, ale chęć rozpalenia ogniska trzeba zgłosić telefonicznie dzwoniąc do Straży Pożarnej i Straży Miejskiej. Miejsce jest przeznaczone do użytku prywatnego – oznacza to, że jako Tajemniczy Las nie używamy tych miejsc, ale możemy obok nich skończyć imprezę, a rodzice mogą zrobić na nich ognisko we własnym zakresie :)
Link do map Google: https://goo.gl/maps/XfaL1vRegjM2q9Mj9

Uwaga! Miejsca powyższe są dość popularne, zwłaszcza w miesiącach ciepłych – należy liczyć się z tym, że podczas ogniska nie będziemy sami :)

Więcej informacji?

… zadzwoń: 507 086 105 lub…

Napisz