Cennik


Przygody Urodzinowe

Cennik urodzinowy (kliknij, żeby rozwinąć)

Koszt urodzin jest uzależniony od liczby uczestników oraz od tego, czy cena ma obejmować również poczęstunek.

Liczba dzieci według której ustalany jest koszt urodzin, to liczba dzieci potwierdzonych w przeddzień imprezy.

 • jeśli dzieci w dniu urodzin jest mniej, niż liczba potwierdzeń poprzedniego dnia – cena pozostaje taka, jaka została ustalona w przeddzień imprezy
 • jeśli dzieci w dniu urodzin jest więcej, niż liczba potwierdzeń poprzedniego dnia – do ceny doliczamy kwotę + 80 zł / dziecko 

Liczba uczestników oznacza liczbę dzieci na imprezie (razem z Solenizantem/Solenizantką lub Solenizantami). Poniższy cennik dotyczy imprezy z jednym Solenizantem/ką; większa liczba Solenizantów – patrz niżej w POZOSTAŁYCH INFORMACJACH.

Cena imprezy bez poczęstunku (2 godziny):

 • do 10 uczestników = 950 zł
 • każde następne dziecko = 80

Poczęstunek (dodatkowa godzina):

 • do 10 uczestników = 800 zł
 • 11-15 uczestników = 850 zł
 • 16-20 uczestników = 900 zł

Do ceny należy dodać koszt dojazdu (szczegóły – patrz niżej w POZOSTAŁYCH INFORMACJACH):

 • Lasy Sopockie, Lasy Oliwskie, Osowa, Matemblewo, Park Jaśkowej Doliny = dojazd gratis
 • pozostałe dzielnice Gdańska, Otomin, Chwaszczyno, część Gdyni = 200 zł
 • inne miejsca = wycena indywidualna w zależności od liczby km

Płatność

Przy rezerwacji urodzin pobieramy 300 zł zadatku, reszta płatności – po zakończeniu imprezy. W przypadku konieczności odwołania imprezy przez klienta, staramy się znaleźć nowy termin. Jeśli jest to nie możliwe, zadatek przepada.


Co jest w cenie

Cena imprezy bez poczęstunku obejmuje (kliknij, żeby rozwinąć)

 • zaproszenia będące wprowadzeniem do imprezy
 • dekoracje i rekwizyty
 • pamiątkę dla każdego uczestnika (związaną z fabułą Przygody Urodzinowej)
 • „extra” prezent dla Solenizantki/a (związany z fabułą Przygody Urodzinowej)
 • w okresie jesienno-zimowym gorącą herbatę z cytryną z termosu
 • minimum 30 zdjęć z imprezy, chociaż zwykle jest ich dużo więcej
 • 2 godziny świetnej zabawy i niezapomniane wrażenia :-)

Cena poczęstunku obejmuje (kliknij, żeby rozwinąć)

 • pizzę
 • soki i wodę mineralną do picia
 • słodycze: ptasie mleczko, batoniki, ciastka/wafelki, gumy rozpuszczalne (część podczas ostatniej godziny, część „po drodze”)

W skład poczęstunku nie wchodzi tort. Ale można go nam zostawić (przechowamy go w leśniczówce) lub dostarczyć przed końcem poczęstunku – rozdzielimy go wśród gości razem z dodatkowym „Sto lat!” :-)

W przypadku organizowania poczęstunku zostajemy z dziećmi godzinę dłużej w lesie (bądź w leśniczówce). W tym czasie dzieci są pod naszą opieką i rodzice nie muszą martwić się rozdzielaniem pizzy :-) Po uporaniu się z jedzeniem (z czym dzieci radzą sobie dość szybko) organizujemy dla nich dodatkowe zabawy.


Regulamin

Podczas urodzin Uczestnicy przebywają pod opieką Animatorów Tajemniczego Lasu, a Organizator (firma Tajemniczy Las) jest odpowiedzialny za ich bezpieczeństwo. W związku z tym przysłanie dziecka na imprezę w Tajemniczym Lesie jest równoznaczne z zaakceptowaniem poniższego regulaminu.

 1. Minimalny wiek Uczestników to 5 lat. Uczestnicy muszą posiadać podstawowe umiejętności pójścia do lasu bez rodziców (np. potrafić odkręcić sobie bidon, założyć kurtkę p-deszczową, w razie potrzeby załatwić się w lesie itp.).
 2. Uczestnicy wykonują polecenia animatorów.
 3. Uczestnicy nie oddalają się od grupy bez pozwolenia animatorów.
 4. Uczestnicy dbają o sprzęt używany podczas imprezy oraz nie niszczą przyrody.
 5. Uczestnicy nie używają telefonów komórkowych. Wyciągnięcie telefonu z plecaka/kieszeni skutkuje odebraniem go dziecku i zwrot dopiero po zakończeniu imprezy.
 6. Uczestnicy przychodzą przygotowani do imprezy pod względem ubioru (dostosowanego do warunków terenowych w lesie i do pogody) oraz zaopatrzeni w wodę. W ekstremalnych przypadkach (np. upał i brak wody) może być powodem do odmówienia zabrania nieprzygotowanego dziecka na imprezę ze względów bezpieczeństwa.
 7. Rodzice przyjmują do wiadomości, że las jest miejscem o podwyższonym ryzyku nabawienia się urazów oraz zarażenia się szczególnymi chorobami (np. borelioza, bąblowica, silne reakcje po ukąszeniach owadów lub gadów). Przysyłając dziecko na imprezę rodzice przyjmują do wiadomości, że firma Tajemniczy Las nie ponosi odpowiedzialności z tytułu szkody powstałej z przyczyn niezawinionych i niezależnych od firmy. Jednocześnie firma Tajemniczy Las zobowiązuje się do zachowania należytej staranności i wszelkich zasad bezpieczeństwa podczas imprezy.
 8. Rodzice są zobowiązani do przekazania Organizatorowi informacji dotyczących specjalnych potrzeb edukacyjnych dziecka (w szczególności o potrzebach wynikających z niepełnosprawności, niedostosowania społecznego) minimum w przeddzień imprezy. Organizator nie zapewnia kadry terapeutycznej i w związku z tym ma prawo do odmówienia przyjęcia dziecka o specjalnych potrzebach na imprezę.
 9. Organizator zapewnia wystarczającą liczbę Animatorów do opieki nad dziećmi. W związku z tym Rodzice nie towarzyszą Uczestnikom podczas imprezy (nie idą z grupą do lasu). Wyjątkiem są rodzice Solenizanta/ki (jeśli mają taką silną potrzebę).

W przypadku rażącego łamania regulaminu, Organizator zastrzega sobie prawo do zastosowania w stosunku do Uczestnika środków dyscyplinarnych, łącznie z przerwaniem imprezy i odprowadzeniem dzieci do rodziców bez zwrotu pieniędzy za imprezę.


Pozostałe informacje

Koszt dojazdu (kliknij, żeby rozwinąć)

Koszt dojazdu zależy od miejsca, w którym odbywa się impreza:

 • dzielnice Gdańska: Oliwa, Osowa, Matarnia, Brętowo, Piecki – Migowo, Wrzeszcz, Brzeźno, Przymorze (tylko dla Maluchów) oraz Sopot = dojazd gratis
 • pozostałe dzielnice Gdańska (na południe i wschód od linii Al. Armii Krajowej – ul. Marynarki Polskiej), Otomin, Chwaszczyno, Gdynia (na północ do dzielnic Grabówek / Chwarzno-Wiczlino) = 200 zł
 • inne miejsca (Sobieszewo, Rotmanka, Żukowo, Łężyce, Rumia, Wejherowo i dalej) = wycena indywidualna w zależności od odległości od Oliwy

Dodatkowa Solenizantka / Solenizant (kliknij, żeby rozwinąć)

Każda dodatkowa Solenizantka lub Solenizant = + 150 zł do ceny urodzin. Jeśli Solenizanci są rodzeństwem = + 100 zł do ceny urodzin.

Leśna Chatka (leśniczówka Gołębiewo)

Wynajem Chatki:

 • majwrzesień = 140 zł / godzinę
 • październik – kwiecień = 120 zł / godzinę
 • minimalny czas wynajmu = 3 godziny

Podane ceny obowiązują przy grupie do 40 osób.

Uwaga! Leśna Chatka w Gołębiewie jest miejscem bardzo popularnym – trzeba ją rezerwować z dużym wyprzedzeniem, zwłaszcza w miesiącach ciepłych (kwiecień-wrzesień).

Link do strony internetowej Chatki (na niej również terminarz): http://www.chatkagolebiewo.pl/

Ogniska w Trójmieście (kliknij, żeby rozwinąć)

Co prawda nie pieczemy kiełbasek z dziećmi (poza Leśną Chatką w Gołębiewie), ale posiedzenie na koniec przy ognisku jest rzeczą fajną :) Poniżej podajemy kilka miejsc, w których z jednej strony można legalnie rozpalić ogień, a z drugiej znajdują się w dogodnym miejscu dla naszych imprez:

1. Parkingi leśne w Gołębiewie (Lasy Oliwskie). Znajdują się ok. 200 m przed Chatką Gołębiewo. Są dwa obok siebie, na każdym z nich są po 2 miejsca ogniskowe. Są bezpłatne, dookoła można zbierać dookoła drewno, ogniska nie trzeba zgłaszać u leśniczego. Są jednak przeznaczone wyłącznie do użytku prywatnego – oznacza to, że jako Tajemniczy Las nie używamy tych miejsc, ale możemy obok nich skończyć imprezę, a rodzice mogą zrobić na nich ognisko we własnym zakresie :)
Link do map Google: https://goo.gl/maps/2PcE9QQMuhLqojyP8

2. Miejsce na ognisko w Otominie. Znajduje się ok. 700 m od „plaży” nad jeziorem. Jest bezpłatne, dookoła można zbierać dookoła drewno, ogniska nie trzeba zgłaszać u leśniczego. Na nim możemy zorganizować końcowe ognisko, mogą to też zrobić rodzice we własnym zakresie :)
Link do map Google: https://goo.gl/maps/BSvxnsWQoKC9sqTb7

3. Miejsce do grillowania na Podleśnej Polanie w Gdańsku. Znajduje się niedaleko ul. Podleśnej w Gdańsku Wrzeszczu. Nie ma miejsca na ognisko, ale jest murowany grill. Miejsce jest jest bezpłatne, grilla nie trzeba zgłaszać. Jest przeznaczone do użytku prywatnego – oznacza to, że jako Tajemniczy Las nie używamy tych miejsc, ale możemy obok nich skończyć imprezę, a rodzice mogą zrobić na nich grilla we własnym zakresie :)
Link do map Google: https://goo.gl/maps/HR382s4feeigjx1o7

4. Miejsce na ognisko na Polance Redłowskiej w Gdyni. Znajduje się tuż obok parkingu na Polance Redłowskiej. Jest bezpłatne, ale chęć rozpalenia ogniska trzeba zgłosić telefonicznie dzwoniąc do Straży Pożarnej i Straży Miejskiej. Miejsce jest przeznaczone do użytku prywatnego – oznacza to, że jako Tajemniczy Las nie używamy tych miejsc, ale możemy obok nich skończyć imprezę, a rodzice mogą zrobić na nich ognisko we własnym zakresie :)
Link do map Google: https://goo.gl/maps/swA7883vwDpNJcyAA

5. Miejsce na ognisko na Leśnej Polanie w Gdyni Dąbrowej. Znajduje się niedaleko ul. Rdestwoej. Jest bezpłatne, ale chęć rozpalenia ogniska trzeba zgłosić telefonicznie dzwoniąc do Straży Pożarnej i Straży Miejskiej. Miejsce jest przeznaczone do użytku prywatnego – oznacza to, że jako Tajemniczy Las nie używamy tych miejsc, ale możemy obok nich skończyć imprezę, a rodzice mogą zrobić na nich ognisko we własnym zakresie :)
Link do map Google: https://goo.gl/maps/XfaL1vRegjM2q9Mj9

Uwaga! Miejsca powyższe są dość popularne, zwłaszcza w miesiącach ciepłych – należy liczyć się z tym, że podczas ogniska nie będziemy sami :)

Więcej informacji?

… zadzwoń: 507 086 105 lub…

Napisz