Wszystko o Tajemniczym Lesie


Urodziny

Organizujemy nietypowe urodziny i imprezy dla dzieci. Nazywamy je Przygodami Urodzinowymi. W miesiącach ciepłych odbywają się one na wolnym powietrzu – najczęściej w lesie. W miesiącach zimnych dla prawdziwych „twardzieli” zostajemy w lesie, a dla mniej twardych zawodników – przenosimy się pod dach do Piwnic Tajemniczego Lasu.

Scenariusz urodzin wymyślamy pod kątem tego, co jubilat/ka lubi najbardziej. Tematyką może być ulubiony film, książka, szczególny bohater, co tylko dziecko sobie wymarzy. W czasie Przygody dzieci mają do wykonania różnego rodzaju zadania sprawnościowe oraz intelektualne. Do zabawy angażujemy każdego uczestnika urodzin tak, by w efekcie np. odnalezienie skarbu, było pracą całej grupy. Jubilat/ka zostaje wyróżniony poprzez wykonanie jakiegoś szczególnego zadania, oczywiście na miarę jego możliwości.

Imprezy tematyczne dla dzieci (i rodziców)

Naszą ulubioną imprezą jest Halloween, który organizujemy co roku od początku działalności naszej firmy. Zamiast amerykańskiego komercyjnego święta dyni, dzieci zawsze mogą poznać trochę historii, kultury i mitologii innych krain.

Bardzo lubimy również organizować pikniki i imprezy integracyjne dla dzieci i rodziców: Leśne Przygody przeżywane wspólnie przez małych i dużych dają nam ogromną satysfakcję :-)

Imprezy tematyczne dla szkół i przedszkoli

Zarówno na terenie placówek jak i „wyjazdowe”. Z okazji Dnia Dziecka, początku lub końca roku szkolnego i zupełnie bez okazji :-)
Więcej informacji tutaj: www.tajemniczylas.pl/dla_szkol/imprezy.html

Warsztaty ekologiczne i archeologiczne

Przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów zapraszmy na wyjątkowe warsztaty ekologiczne. Nie jesteśmy ekooszołomami – pokażemy Wam na czym polega ekologia ciekawa, rozsądna i opłacalna. Ekologia nie wydumana, tylko ta „na Waszym podwórku”.
Więcej informacji tutaj: www.tajemniczylas.pl/dla_szkol/ekologia.html

Archeologia
– przygoda, tajemnica i zagadka… Któż z nas, oglądając w młodości Indiana Jones’a nie chciał być archeologiem? Nam się udało skosztować tej przygody. I chociaż wiemy, że archeologowie na co dzień nie uciekają jak w filmach przed ponurymi typami i nie strzelają z karabinu maszynowego, to jednak… archeologia jest bardzo ciekawa! Więcej informacji tutaj: www.tajemniczylas.pl/dla_szkol/archeologia.html

Biwaki i zielone szkoły

Imprezy wyjazdowe dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów. Dużo zabawy w lesie, gry terenowe, nocne podchody, wieczorne ogniska i gry w Mafię – cieszą nas tym bardziej, że mamy czas żeby lepiej się poznać.
Więcej informacji tutaj: www.tajemniczylas.pl/dla_szkol/biwaki.html

Imprezy dla dzieci podczas imprez firmowych

Co wyróżnia nas pośród innych firm organizujących tzw. „imprezy firmowe”? Że na takich eventach zajmujemy się dziećmi :-) Co to znaczy? To znaczy, że nie zajmujemy się wypożyczniem quadów, scen, oświetlenia, kuchni, hotelu, cateringu, orkiestry, wodzireja… To znaczy, że całą energię i doświadczenie wkładamy w to, żeby dzieci na imprezie firmowej czuły się, że są bardzo ważne, a nie traktowane jako dodatek. Niczego nie podzlecamy innym. Robimy sami to w czym jesteśmy dobrzy i dzieci to czują :-)

Zadowolone z nas były takie firmy jak YDP SA, MrBloom, IKEA, Stena Line, Energa Elektrownie Ostróda… Zobaczcie nasze referencje tutaj: www.tajemniczylas.pl/referencje.html