Przygody Urodzinowe

Organizujemy nietypowe urodziny dla dzieci. Nazywamy je Przygodami Urodzinowymi. Odbywają się one na wolnym powietrzu – najczęściej w lesie. Tajemniczy Las to po pierwsze inny świat: świat piratów, czarodziejów, samurajów, żołnierzy, Indian... Po drugie zaś to droga, wyprawa, podróż... to historia, którą przeżywają uczestnicy.


Leśne Przygody

Leśne Przygody odbywają się na wolnym powietrzu – najczęściej w lesie. Podczas Leśnych Przygód uczestnicy wcielają się w groźnych piratów, mądrych czarodziejów, odważnych rycerzy, nieustraszonych zwiadowców Republiki… Leśne Przygody, to nie tylko impreza „w klimacie” – to przygoda, której dzieci stają się rzeczywistą częścią!

Zobacz scenariusze Leśnych Przygód!

Leśne Przygody Historyczne

Jaka jest różnica między Przygodami Historycznymi, a Leśnymi Przygodami? Taka, że uczestnicy oprócz takiej samej dobrej zabawy jak podczas Leśnych Przygód mają okazję dowiedzieć czegoś więcej o prawdziwej historii. Scenariusze tworzymy w oparciu o historyczne fakty i umiejscawiamy je w kulturze i realiach wybranej epoki. Przy okazji dobrej zabawy, dzieci mają okazję dowiedzieć się czegoś o zamierzchłych czasach…

Zobacz scenariusze Leśnych Przygód Historycznych!

Podchody i Gry Terenowe

Podchody i Gry Terenowe to urodziny dla tych, co wyrośli już z przebieranek, ale ciągle mają ochotę spędzić swoje święto w lesie, dobrze się bawiąc. Oparte na klasycznych terenowych grach harcerskich, gwarantują dobrą zabawę, z naciskiem na współpracę w drużynie.

Zobacz scenariusze Podchodów i Gier Terenowych!

Przygody w Mieście

Przygody w Mieście to urodzinowe gry terenowe, które odbywają się… w mieście ;-) Podczas zabawy uczestnicy muszą odnaleźć wskazówki, rozwiązać zagadki, trochę (a czasami trochę więcej) pomyśleć… a przy okazji poznają historię miasta, znane (i mniej znane) miejsca i sławnych jego mieszkańców.

Zobacz scenariusze Przygód w Mieście!